Undervisningsbeskrivelser for fag på Kruses Gymnasium

Undervisningsbeskrivelser

På denne side finder du undervisningsbeskrivelserne for alle afsluttende og ikke-afsluttende fag på Kruses Gymnasium. Se nærmere i undermenuen, hvor du finder de forskellige beskrivelser fordelt efter år.

I de tilfælde, hvor undervisningsbeskrivelserne ikke kan hentes her fra siden, kan de findes på Lectio.

Afsluttende fag 2020
2019 as/3g
Astronomi
C
Sommer 2020
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2019 as/3m
Astronomi
C
Sommer 2020
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2019 Bk/3g
Billedkunst
B
Sommer 2020
Rene Fanø Pedersen (RF)
2019 bk1
Billedkunst
C
Sommer 2020
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2019 bk2
Billedkunst
C
Sommer 2020
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2017 BI/i
Biologi
A
Sommer 2020
Esben Woge Stenderup (EWS)
2019 Bi/3g
Biologi
B
Sommer 2020
Esben Woge Stenderup (EWS)
2019 bi/e
Biologi
C
Sommer 2020
Armando Salmean (AS)
2019 bi/m
Biologi
C
Sommer 2020
Armando Salmean (AS)
2019 bi/s
Biologi
C
Sommer 2020
Armando Salmean (AS)
2017 BT/t
Bioteknologi
A
Sommer 2020
Cammilla Andersen (CAN)
2017 DA/e
Dansk
A
Sommer 2020
Pia Tommerup (PT)
2017 DA/i
Dansk
A
Sommer 2020
Pia Tommerup (PT)
2017 DA/m
Dansk
A
Sommer 2020
Zen Thomsen (ZT)
2017 DA/s
Dansk
A
Sommer 2020
Lina Haahr Petersen (LHP)
2017 DA/t
Dansk
A
Sommer 2020
Christina Riise (CR)
2019 De/3g
Design
B
Sommer 2020
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2019 dea
Design
C
Sommer 2020
Rene Fanø Pedersen (RF)
2017 EN/e
Engelsk
A
Sommer 2020
Jakob Mølgaard (JM)
2017 EN/s
Engelsk
A
Sommer 2020
Stine Ulla Riis (SR)
2018 En/i
Engelsk
B
Sommer 2020
Stine Ulla Riis (SR)
2018 En/m
Engelsk
B
Sommer 2020
Pia Tommerup (PT)
2018 En/s
Engelsk
B
Sommer 2020
Pia Tommerup (PT)
2018 En/t
Engelsk
B
Sommer 2020
Alma Charalabidis (ALM)
2019 EN/3g
Engelsk
A
Sommer 2020
Jesper Olesen (JO)
2019 eø/3g
Erhvervsøkonomi
C
Sommer 2020
Mads Hoy Sørensen (MSØ)
2019 fi/3g
Filosofi
C
Sommer 2020
Peter Balmer Broholm (PBB)
2017 FR/e
Fransk
A
Sommer 2020
Troels Keun Nielsen (TKN)
2018 Fr/1
Fransk
B
Sommer 2020
Charlotte Haunsø Hansen (CH)
2018 Fr/2
Fransk
B
Sommer 2020
Troels Keun Nielsen (TKN)
2017 FY/m
Fysik
A
Sommer 2020
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2018 Fy/m
Fysik
B
Sommer 2020
Nicolai Skovby (NS)
2018 Fy/t
Fysik
B
Sommer 2020
Karina Hoffmeyer (KHO)
2019 Fy/3g
Fysik
B
Sommer 2020
Mads Hoy Sørensen (MSØ)
2019 FY/3g
Fysik
A
Sommer 2020
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2019 fy/e
Fysik
C
Sommer 2020
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2019 fy/i
Fysik
C
Sommer 2020
Mads Hoy Sørensen (MSØ)
2019 fy/s
Fysik
C
Sommer 2020
Karina Hoffmeyer (KHO)
2017 HI/e
Historie
A
Sommer 2020
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2017 HI/i
Historie
C
Sommer 2020
Troels Keun Nielsen (TKN)
2017 HI/m
Historie
A
Sommer 2020
Lone Holm (LH)
2017 HI/s
Historie
A
Sommer 2020
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2017 HI/t
Historie
A
Sommer 2020
Peter Frederiksen (PF)
2017 id/Adventure/es
Idræt
C
Sommer 2020
Esben Woge Stenderup (EWS)
2017 id/Dans/es
Idræt
C
Sommer 2020
Adrian Christen (AC)
2017 id/Ketsjer/es
Idræt
C
Sommer 2020
Peter Balmer Broholm (PBB)
2017 id/es
Idræt
C
Sommer 2020
Peter Balmer Broholm (PBB)
2017 Id/i
Idræt
B
Sommer 2020
Peter Balmer Broholm (PBB)
2017 id/mt
Idræt
C
Sommer 2020
Anine Kirstine Frost (AF)
2017 id/Adventure/mt
Idræt
C
Sommer 2020
Anine Kirstine Frost (AF)
2017 id/Bold/mt
Idræt
C
Sommer 2020
Christina Riise (CR)
2017 id/Ketsjer/mt
Idræt
C
Sommer 2020
Jakob Mølgaard (JM)
2019 Id/3g
Idræt
B
Sommer 2020
Adrian Christen (AC)
2018 Ke/i
Kemi
B
Sommer 2020
Mette-Pernille Donsmark (MPD)
2018 Ke/m
Kemi
B
Sommer 2020
Troels Kongsgaard Eriksen (TE)
2019 KE/3g
Kemi
A
Sommer 2020
Hasse Bonde Rasmussen (HR)
2019 ke/e
Kemi
C
Sommer 2020
Hasse Bonde Rasmussen (HR)
2019 ke/s
Kemi
C
Sommer 2020
Mette-Pernille Donsmark (MPD)
2019 la1/3g
Latin
C
Sommer 2020
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2019 la2/3g
Latin
C
Sommer 2020
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2017 MA/m
Matematik
A
Sommer 2020
Angela Carstensen (ANC)
2017 MA/s
Matematik
A
Sommer 2020
Troels Kongsgaard Eriksen (TE)
2017 MA/t
Matematik
A
Sommer 2020
Esben Wendt Lorenzen (EL)
2018 Ma/e
Matematik
B
Sommer 2020
Bjarke Rasmus Nicolaisen Lydholm (BNL)
2018 Ma/i
Matematik
B
Sommer 2020
Kasper Larsen (KL)
2018 Ma/s
Matematik
B
Sommer 2020
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2019 MA/3g
Matematik
A
Sommer 2020
Lars Petersen Gede (LPG)
2019 Me/3g
Mediefag
B
Sommer 2020
Kasper Østerholdt Jensen (KJ)
2019 me1
Mediefag
C
Sommer 2020
Jesper Olesen (JO)
2019 me2
Mediefag
C
Sommer 2020
Kasper Østerholdt Jensen (KJ)
2019 mu
Musik
C
Sommer 2020
Lars Petersen Gede (LPG)
2017 ol/e
Oldtidskundskab
C
Sommer 2020
Sarah Ørndrup (SOR)
2017 ol/i
Oldtidskundskab
C
Sommer 2020
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2017 ol/m
Oldtidskundskab
C
Sommer 2020
Sarah Ørndrup (SOR)
2017 ol/s
Oldtidskundskab
C
Sommer 2020
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2017 ol/t
Oldtidskundskab
C
Sommer 2020
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2018 ol/m
Oldtidskundskab
C
Sommer 2020
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2019 ps1/3g
Psykologi
C
Sommer 2020
Peter Balmer Broholm (PBB)
2019 ps2/3g
Psykologi
C
Sommer 2020
Kasper Larsen (KL)
2017 re/i
Religion
C
Sommer 2020
Lina Haahr Petersen (LHP)
2018 re/e
Religion
C
Sommer 2020
Stine Ulla Riis (SR)
2018 re/s
Religion
C
Sommer 2020
Stine Ulla Riis (SR)
2018 re/t
Religion
C
Sommer 2020
Lina Haahr Petersen (LHP)
2019 Re/3g
Religion
B
Sommer 2020
Lina Haahr Petersen (LHP)
2017 SA/e
Samfundsfag
A
Sommer 2020
Anine Kirstine Frost (AF)
2017 SA/s
Samfundsfag
A
Sommer 2020
Lone Holm (LH)
2018 Sa/e
Samfundsfag
B
Sommer 2020
Wiebke Petrowitz (WP)
2019 Sa/3g
Samfundsfag
B
Sommer 2020
Wiebke Petrowitz (WP)
2019 sa/i
Samfundsfag
C
Sommer 2020
Anine Kirstine Frost (AF)
2019 sa/m
Samfundsfag
C
Sommer 2020
Mikkel Leutholtz Mørkegaard (MLM)
2019 sa/t
Samfundsfag
C
Sommer 2020
Mikkel Leutholtz Mørkegaard (MLM)
2017 SP/3g
Spansk
A
Sommer 2020
Alma Charalabidis (ALM)
2017 TY/e
Tysk
A
Sommer 2020
Lone Holm (LH)
2018 Ty/1
Tysk
B
Sommer 2020
Wiebke Petrowitz (WP)
2018 Ty/2
Tysk
B
Sommer 2020
Lone Holm (LH)
2018 Ty/3
Tysk
B
Sommer 2020
Kristian Møller Hansen (KM)
Ikke-afsluttende fag 2020
2018 BI/i
Biologi
A
Sommer 2021
Armando Salmean (AS)
2019 BI/i
Biologi
A
Sommer 2022
Cammilla Andersen (CAN)
2018 BT/t
Bioteknologi
A
Sommer 2021
Cammilla Andersen (CAN)
2019 BT/t
Bioteknologi
A
Sommer 2022
Armando Salmean (AS)
2018 DA/e
Dansk
A
Sommer 2021
Rene Fanø Pedersen (RF)
2018 DA/i
Dansk
A
Sommer 2021
Mirian Due Steffensen (MDS)
Peter Balmer Broholm (PBB)
2018 DA/m
Dansk
A
Sommer 2021
Camilla Allerup (CA)
2018 DA/s
Dansk
A
Sommer 2021
Camilla Allerup (CA)
Kasper Østerholdt Jensen (KJ)
2018 DA/t
Dansk
A
Sommer 2021
Camilla Allerup (CA)
2019 DA/e
Dansk
A
Sommer 2022
Rene Fanø Pedersen (RF)
2019 DA/i
Dansk
A
Sommer 2022
Peter Balmer Broholm (PBB)
2019 DA/m
Dansk
A
Sommer 2022
Christina Riise (CR)
2019 DA/s
Dansk
A
Sommer 2022
Mirian Due Steffensen (MDS)
2019 DA/t
Dansk
A
Sommer 2022
Lina Haahr Petersen (LHP)
Zen Thomsen (ZT)
2018 EN/e
Engelsk
A
Sommer 2021
Jens Melvej Christensen (JC)
2018 EN/s
Engelsk
A
Sommer 2021
Pia Tommerup (PT)
2019 En/i
Engelsk
B
Sommer 2021
Jesper Olesen (JO)
2019 En/m
Engelsk
B
Sommer 2021
Charlotte Haunsø Hansen (CH)
2019 En/s
Engelsk
B
Sommer 2021
Kristian Møller Hansen (KM)
2019 En/t
Engelsk
B
Sommer 2021
Jesper Olesen (JO)
2019 EN/e
Engelsk
A
Sommer 2022
Jesper Olesen (JO)
2018 FR/e
Fransk
A
Sommer 2021
Charlotte Haunsø Hansen (CH)
2019 Fr/1
Fransk
B
Sommer 2021
Charlotte Haunsø Hansen (CH)
2019 Fr/2
Fransk
B
Sommer 2021
Troels Keun Nielsen (TKN)
2018 FY/m
Fysik
A
Sommer 2021
Nicolai Skovby (NS)
2019 Fy/m
Fysik
B
Sommer 2021
Nicolai Skovby (NS)
2019 Fy/t
Fysik
B
Sommer 2021
Bjarke Rasmus Nicolaisen Lydholm (BNL)
2019 FY/m
Fysik
A
Sommer 2022
Nicolai Skovby (NS)
2018 HI/e
Historie
A
Sommer 2021
Peter Frederiksen (PF)
2018 HI/i
Historie
A
Sommer 2021
Troels Keun Nielsen (TKN)
2018 HI/m
Historie
A
Sommer 2021
Jens Melvej Christensen (JC)
2018 HI/s
Historie
A
Sommer 2021
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2018 HI/t
Historie
A
Sommer 2021
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2019 HI/e
Historie
A
Sommer 2022
Troels Keun Nielsen (TKN)
2019 HI/i
Historie
A
Sommer 2022
Adrian Christen (AC)
Mikkel Leutholtz Mørkegaard (MLM)
2019 HI/m
Historie
A
Sommer 2022
Jens Melvej Christensen (JC)
2019 HI/s
Historie
A
Sommer 2022
Troels Keun Nielsen (TKN)
2019 HI/t
Historie
A
Sommer 2022
Mikkel Leutholtz Mørkegaard (MLM)
2018 id/Bold_1/es
Idræt
C
sommer 2021
Esben Woge Stenderup (EWS)
2018 id/Bold_2/es
Idræt
C
Sommer 2021
Christina Riise (CR)
2018 id/S.bold/es
Idræt
C
Sommer 2021
Jakob Mølgaard (JM)
2018 id/es
Idræt
C
Sommer 2021
2018 Id/i
Idræt
B
Sommer 2021
Esben Woge Stenderup (EWS)
Peter Balmer Broholm (PBB)
2018 id/mt
Idræt
C
Sommer 2021
Peter Balmer Broholm (PBB)
2018 id/Ketsjer/mt
Idræt
C
Sommer 2021
Christina Riise (CR)
2018 id/Bold/mt
Idræt
C
Sommer 2021
Peter Balmer Broholm (PBB)
2018 id/Træning/mt
Idræt
C
Sommer 2021
Jakob Mølgaard (JM)
2019 id/Bold_1/es
Idræt
C
Sommer 2022
Marie Kirk Schultz-Møller
2019 id/Bold_2/es
Idræt
C
Sommer 2022
Christina Riise (CR)
2019 id/Dans/es
Idræt
C
Sommer 2022
Adrian Christen (AC)
2019 id/es
Idræt
C
Sommer 2022
2019 Id/i
Idræt
B
Sommer 2022
Anine Kirstine Frost (AF)
Jakob Mølgaard (JM)
2019 id/mt
Idræt
C
Sommer 2022
2019 id/Adventure/mt
Idræt
C
Sommer 2022
Jakob Mølgaard (JM)
2019 id/Dans/mt
Idræt
C
Sommer 2022
Adrian Christen (AC)
2019 id/Ketsjer/mt
Idræt
C
Sommer 2022
Christina Riise (CR)
2019 Ke/i
Kemi
B
Sommer 2021
Troels Kongsgaard Eriksen (TE)
2019 Ke/m
Kemi
B
Sommer 2021
Hasse Bonde Rasmussen (HR)
2018 MA/m
Matematik
A
Sommer 2021
Angela Carstensen (ANC)
2018 MA/s
Matematik
A
Sommer 2021
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2018 MA/t
Matematik
A
Sommer 2021
Kasper Larsen (KL)
2019 Ma/e
Matematik
B
Sommer 2021
Angela Carstensen (ANC)
2019 Ma/i
Matematik
B
Sommer 2021
Lars Petersen Gede (LPG)
2019 MA/m
Matematik
A
Sommer 2022
Mads Hoy Sørensen (MSØ)
2019 MA/s
Matematik
A
Sommer 2022
Lars Petersen Gede (LPG)
2019 MA/t
Matematik
A
Sommer 2022
Bjarke Rasmus Nicolaisen Lydholm (BNL)
2018 SA/e
Samfundsfag
A
Sommer 2021
Wiebke Petrowitz (WP)
2018 SA/s
Samfundsfag
A
Sommer 2021
Lone Holm (LH)
2019 SA/e
Samfundsfag
A
Sommer 2021
Zen Thomsen (ZT)
2019 SA/s
Samfundsfag
A
Sommer 2022
Mikkel Leutholtz Mørkegaard (MLM)
2018 SP/g
Spansk
A
Sommer 2021
Alma Charalabidis (ALM)
2019 SP/g
Spansk
A
Sommer 2022
Alma Charalabidis (ALM)
2018 TY/e
Tysk
A
Sommer 2021
Kristian Møller Hansen (KM)
2019 Ty/1
Tysk
B
Sommer 2021
Wiebke Petrowitz (WP)
2019 Ty/2
Tysk
B
Sommer 2021
Kristian Møller Hansen (KM)
2019 Ty/3
Tysk
B
Sommer 2021
Kristian Møller Hansen (KM)
Afsluttende fag 2019
2018 as/3g
Astronomi
C
Sommer 2019
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2018 Bk/3g
Billedkunst
B
Sommer 2019
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2018 bk1
Billedkunst (bk1)
C
Sommer 2019
René Fanø Pedersen (RF)
2018 bk2
Billedkunst (bk2)
C
Sommer 2019
René Fanø Pedersen (RF)
2016 BI/i
Biologi
A
Sommer 2019
John Bernstorff Nielsen (JBN)
2018 Bi/3g
Biologi
B
Sommer 2019
Cammilla Andersen (CAN)
2018 bi/e
Biologi
C
Sommer 2019
Esben Woge Stenderup (EWS)
2018 bi/m
Biologi
C
Sommer 2019
Armando Asunción Salmeán (AS)
2018 bi/s
Biologi
C
Sommer 2019
Esben Woge Stenderup (EWS)
2016 BT/t
Bioteknologi
A
Sommer 2019
John Bernstorff Nielsen (JBN)
2016 DA/e
Dansk
A
Sommer 2019
Peter Balmer Broholm (PBB)
2016 DA/i
Dansk
A
Sommer 2019
René Fanø Pedersen (RF)
2016 DA/m
Dansk
A
Sommer 2019
Peter Balmer Broholm (PBB)
2016 DA/s
Dansk
A
Sommer 2019
Christina Riise (CR)
2016 DA/t
Dansk
A
Sommer 2019
Peter Balmer Broholm (PBB)
2018 dea
Designfag
C
Sommer 2019
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2018 de/3g
Design og arkitektur
C
Sommer 2019
René Fanø Pedersen (RF)
2016 EN/e
Engelsk
A
Sommer 2019
Jesper Olesen (JO)
2016 EN/s
Engelsk
A
Sommer 2019
Charlotte Haunsø Hansen (CH)
2018 EN/3g
Engelsk
A
Sommer 2019
Jens Melvej Christensen (JC)
2017 En/i
Engelsk
B
Sommer 2019
Kristian Møller Hansen (KM)
2017 En/m
Engelsk
B
Sommer 2019
Kristian Møller Hansen (KM)
2017 En/s
Engelsk
B
Sommer 2019
Stine Ulla Riis (SR)
2017 En/t
Engelsk
B
Sommer 2019
Jesper Olesen (JO)
2016 eø/e
Erhvervsøkonomi
C
Sommer 2019
Mads Hoy Sørensen (MSØ)
2017 eø/e
Erhvervsøkonomi
C
Sommer 2019
Mads Hoy Sørensen (MSØ)
2018 eø/3g
Erhvervsøkonomi
C
Sommer 2019
Mads Hoy Sørensen (MSØ)
2018 fi/3g
Filosofi
C
Sommer 2019
Kasper Larsen (KL)
2018 FR/3g
Fransk
A
Sommer 2019
Charlotte Haunsø Hansen (CH)
2017 Fr/eit
Fransk
B
Sommer 2019
Troels Keun Nielsen (TKN)
2017 Fr/ms
Fransk
B
Sommer 2019
Charlotte Haunsø Hansen (CH)
2018 FY/3g
Fysik
A
Sommer 2019
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2017 Fy/m
Fysik
B
Sommer 2019
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2017 Fy/t
Fysik
B
Sommer 2019
Mads Hoy Sørensen (MSØ)
2017 fy/i
Fysik
C
Sommer 2019
Bjarke Rasmus Nicolaisen Lydholm (BNL)
2018 fy/e
Fysik
C
Sommer 2019
Mette-Pernille Donsmark (MPD)
2018 fy/s
Fysik
C
Sommer 2019
Nicolai Skovby (NS)
2016 HI/e
Historie
A
Sommer 2019
Jens Melvej Christensen (JC)
2016 HI/i
Historie
A
Sommer 2019
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2016 HI/m
Historie
A
Sommer 2019
Troels Keun Nielsen (TKN)
2016 HI/s
Historie
A
Sommer 2019
Lone Holm
2017 HI/t
Historie
A
Sommer 2019
Jens Melvej Christensen (JC)
2016 Id/i
Idræt
B
Sommer 2019
Christina Riise (CR)
2018 Id/3g
Idræt
B
Sommer 2019
Anine Kirstine Frost (AF)
2016 id/es
Idræt
C
Sommer2019
Esben Woge Stenderup (EWS)
2016 id/mt
Idræt
C
Sommer 2019
Jakob Mølgaard (JM)
2018 KE/3g
Kemi
A
Sommer 2019
John Bernstorff Nielsen (JBN)
2017 Ke/i
Kemi
B
Sommer 2019
Hasse Bonde Rasmussen (HR)
2017 Ke/m
Kemi
B
Sommer 2019
Hasse Bonde Rasmussen (HR)
2018 ke/e
Kemi
C
Sommer 2019
Armando Asunción Salmeán (AS)
2018 ke/s
Kemi
C
Sommer 2019
Hasse Bonde Rasmussen (HR)
2016 MA/m
Matematik
A
Sommer 2019
Lars Petersen Gede (LPG)
2016 MA/t
Matematik
A
Sommer 2019
Troels Kongsgaard Eriksen (TE)
2018 MA/3g
Matematik
A
Sommer 2019
Angela Carstensen (ANC)
2017 Ma/e
Matematik
B
Sommer 2019
Mads Hoy Sørensen (MSØ)
2017 Ma/i
Matematik
B
Sommer 2019
Lars Petersen Gede (LPG)
2017 Ma/s
Matematik
B
Sommer 2019
Bjarke Rasmus Nicolaisen Lydholm (BNL)
2018 Ma/3g
Matematik
B
Sommer 2019
Nicolai Skovby (NS)
2018 Me/3g
Mediefag
B
Sommer 2019
Kasper Østerholdt Jensen (KJ)
2018 me1
Mediefag
C
Sommer 2019
Jesper Olesen (JO)
2018 me2
Mediefag
C
Sommer 2019
Kasper Østerholdt Jensen (KJ)
2018 mu
Musik
C
Sommer 2019
Lars Petersen Gede (LPG)
2016 ol/e
Oldtidskundskab
C
Sommer 2019
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2016 ol/i
Oldtidskundskab
C
Sommer 2019
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2016 ol/m
Oldtidskundskab
C
Sommer 2019
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2016 ol/s
Oldtidskundskab
C
Sommer 2019
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2016 ol/t
Oldtidskundskab
C
Sommer 2019
Ann-Kristin Nielsen (AKN)
2018 ps1/3g
Psykologi
C
Sommer 2019
Line Marianne Pedersen (LMP)
2018 ps2/3g
Psykologi
C
Sommer 2019
Line Marianne Pedersen (LMP)
2016 re/i
Religion
C
Sommer 2019
Stine Ulla Riis (SR)
2016 re/m
Religion
C
Sommer 2019
Lina Haahr Petersen (LHP)
2016 re/s
Religion
C
Sommer 2019
Stine Ulla Riis (SR)
2016 re/t
Religion
C
Sommer 2019
Lina Haahr Petersen (LHP)
2017 re/e
Religion
C
Sommer 2019
Stine Ulla Riis
2017 re/m
Religion
C
Sommer 2019
Lina Haahr Petersen (LHP)
2017 re/s
Religion
C
Sommer 2019
Lina Haahr Petersen (LHP)
2017 re/t
Religion
C
Sommer 2019
Lina Haahr Petersen (LHP)
2016 SA/e
Samfundsfag
A
Sommer 2019
Line Marianne Pedersen (LMP)
2016 SA/i
Samfundsfag
A
Sommer 2019
Zen Thomsen (ZT)
2016 SA/s
Samfundsfag
A
Sommer 2019
Wiebke Petrowitz (WP)
2018 SA/3g
Samfundsfag
A
Sommer 2019
Line Marianne Pedersen (LMP)
2017 Sa/e
Samfundsfag
B
Sommer 2019
Anine Kirstine Frost (AF)
2018 sa/i
Samfundsfag
C
Sommer 2019
Elsie Stenberg Jønsson (EJ)
2018 sa/m
Samfundsfag
C
Sommer 2019
Zen Thomsen (ZT)
2018 sa/t
Samfundsfag
C
Sommer 2019
Anine Kirstine Frost (AF)
2016 SP/123g
Spansk
A
Sommer 2019
Alma Charalabidis (ALM)
2018 TY/3g
Tysk
A
Sommer 2019
Wiebke Petrowitz (WP)
2017 Ty/ei
Tysk
B
Sommer 2019
Lone Holm (LH)
2017 Ty/it
Tysk
B
Sommer 2019
Kristian Møller Hansen (KM)
2017 Ty/ms
Tysk
B
Sommer 2019
Wiebke Petrowitz (WP)
Ikke-afsluttende fag 2019
2017 BI/i
Biologi
A
Esben Woge Stenderup (EWS)
2018 BT/s
Biotek
A
Sommer 2021
Hasse Rasmussen (HR)/Cammilla Andersen (CAN)
2018 DA/t
Dansk
A
Sommer 2021
Camilla Nadja Allerup (CA)
2018 DA/e
Dansk
A
Sommer 2021
René Fanø Pedersen (RF)
2018 DA/m
Dansk
A
Sommer 2021
Camilla Nadja Allerup (CA)
2017 DA/m
Dansk
A
Sanne Lisborg/Jan Mouritzen/Zen Thomsen (ZT)
2017 DA/t
Dansk
A
Christina Riise (CR)
2018 DA/s
Dansk
A
Sommer 2021
Kasper Østerholdt Jensen (KJ)
2017 DA/s
Dansk
A
Lina Haahr Petersen (LHP)
2018 DA/i
Dansk
A
Sommer 2021
Sanne Lisborg/Zen Thomsen (ZT)
2018 En/i
Engelsk
B
Stine Ulla Riis (SR)
2018 En/t
Engelsk
B
Alma Charalabidis (ALM)
2017 EN/e
Engelsk
A
Jakob Mølgaard (JM)
2017 EN/s
Engelsk
A
Stine Ulla Riis (SR)
2018 ENG/e
Engelsk
A
Sommer 2021
Jens Christensen (JC)
2018 Fr/1g 1
Fransk
B
Sommer 2020
Charlotte Haunsø Hansen (CH)
2018 Fr/1g 2
Fransk
B
Sommer 2020
Troels Keun Nielsen (TKN)
2018 FR/e
Fransk
A
Sommer 2021
Charlotte Haunsø Hansen (CH)
2018 FY/m
Fysik
A
Sommer 2020
Mette-Pernille Donsmark (MPD)
2018 Fy/t
Fysik
B
Sommer 2020
Mette-Pernille Donsmark (MPD)
2018 Fy/m
Fysik
B
Sommer 2020
Mette-Pernille Donsmark (MPD)
2018 HI/m
Historie
A
Sommer 2021
Jens Christensen (JC)
2018 HI/s
Historie
A
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2018 HI/t
Historie
A
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2017 HI/e
Historie
A
Jeanette Holst Jakobsen (JHJ)
2017 HI/i
Historie
A
Anders Lytzen Lassen (AL)
2018 HI/i
Historie
A
Sommer 2021
Lone Holm (LH)
2018 Id/es bold1
Idræt
C
Sommer 2021
Esben Woge Stenderup (EWS)
2018 Id/i
Idræt
B
Sommer 2021
Esben Woge Stenderup (EWS)
Peter Balmer Broholm (PBB)
2018 Id/es bold2
Idræt
C
Sommer 2021
Christina Riise (CR)
2018 Id/mt bold
Idræt
C
Peter Balmer Broholm (PBB)
2018 Id/mt
Idræt
C
Sommer 2021
Jakob Mølgaard (JM)
2017 Id/mt bold
Idræt
B
Christina Riise (CR)
2017 Id/i
Idræt
B
Peter Balmer Broholm (PBB)
2017 Id/es adventure
Idræt
B
Esben Woge Stenderup (EWS)
2018 Id/es bold
Idræt
C
Sommer 2021
Jakob Mølgaard (JM)
2017 Id/mt ketsjer
Idræt
C
Jakob Mølgaard (JM)
2017 Id/mt adventure
Idræt
C
Anine Kirstine Frost (AF)
2018 Id/mt træning
Idræt
C
Sommer 2021
Jakob Mølgaard (JM)
2018 Ke/m
Kemi
B
Troels Kongsgaard Eriksen (TE)
2018 Id/i
Kemi
B
Sommer 2020
Mette-Pernille Donsmark (MPD)
2017 MA/s
Matematik
A
Troels Kongsgaard Eriksen (TE)
2017 MA/m
Matematik
A
Angela Carstensen (ANC)
2018 MA/s
Matematik
A
Nicolai Volquartz Skovby (NS)
2018 MA/t
Matematik
A
Kasper Larsen (KL)
2018 MA/m
Matematik
A
Angela Carstensen (ANC)
2018 Ma/i
Matematik
B
Kasper Larsen (KL)
2018 Ma/s
Matematik
B
Sommer 2020
Klaus Olsbjerg Jensen (KOJ)
2018 Ma/e
Matematik
B
Kasper Larsen (KL)
2017 SA/e
Samfundsfag
B
Anine Kirstine Frost (AF)
2018 SA-Sa/e
Samfundsfag
A-B
Sommer 2020/2021
Wiebke Petrowitz (WP)
2018 SP/1g
Spansk
A
Alma Charalabidis (ALM)
2017 SP/1+2g
Spansk
A
Alma Charalabidis (ALM)
2018 Ty/e
Tysk
B
Sommer 2020
Kristian Møller Hansen (KM)
2018 Ty/1g 1
Tysk
B
Sommer 2020
Wiebke Petrowitz
2018 Ty/1g 2
Tysk
B
Sommer 2020
Lone Holm (LH)
2018 Ty/1g 3
Tysk
B
Sommer 2020
Kristian Møller Hansen (KM)